SYSTEM MONITROINGU TORUŃ – NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA DLA INWESTORÓW Z TORUNIA

Realność różnorodnych zagrożeń dla wszelkich obiektów przemysłowych, handlowych, komercyjnych, użyteczności publicznej, mieszkalnych, a także dla infrastruktury krytycznej (zasoby o strategicznym znaczeniu dla właściwego funkcjonowania gospodarki i ogółu społeczeństwa w podstawowym zakresie) rodzi konieczność stosowania w pełni profesjonalnej ich ochrony. Proponowane przez nas systemy monitoringu CCTV obejmują zarówno sprawdzone, jak i innowacyjne rozwiązania, których charakter technologiczny odzwierciedla indywidualne oczekiwania oraz potrzeby maksymalizacji skuteczności ochrony w optymalnym zakresie. Szeroka oferta produktowa uwzględnia niezawodne systemy monitoringu wizyjnego i CCTV z wykorzystaniem inteligentnej analizy obrazu, kontroli w czasie rzeczywistym, czy też samoczynnego identyfikowania nieuprawnionej ingerencji osób trzecich.

Systemy monitoringu IP

Internet Protocol (IP) – technologia cyfrowa dotycząca transmisji danych, a więc obrazu charakteryzującego się wysoką rozdzielczością, co w dużej mierze pozwala na uzyskanie najwyższej jakości wizualizacji zdarzeń w czasie rzeczywistym. Jest to system monitoringu, w którym mają zastosowanie najnowocześniejsze przewody teleinformatyczne oraz rejestratory i kamery. Projektowane i montowane przez nas systemy monitoringu IP cechują się doskonałą funkcjonalnością, w tym umożliwiają dostęp online do każdego z zamontowanych urządzeń monitorujących z osobna.

Systemy monitoringu AHD

Doskonała alternatywa dla dotychczas stosowanego monitoringu przemysłowego wykorzystującego telewizję analogową. Znakomita jakość obrazu o wysokiej rozdzielczości wynikająca z zastosowania systemu AHD zapewniona jest przy przesyle danych na odległość do 500 m. Zgodnie z preferencjami klientów z Torunia tworzymy i realizujemy projekty monitoringu AHD od podstaw bądź z uwzględnieniem istniejącego systemu analogowego. W tym ostatnim przypadku mówimy o jego modernizacji poprzez niezbędną wymianę niektórych urządzeń oraz zastosowanie specjalnych „wyjść”.

Systemy analizy obrazu

Inteligentne systemy analizy obrazu w sposób szczególny wzmacniają ochronę monitorowanych obiektów. Ich wdrożenie zdecydowanie podnosi efektywność monitoringu poprzez np. zmniejszenie liczby fałszywych alarmów oraz ułatwienie pracy operatorom. Wykorzystanie tego systemu wymaga jednak indywidualizacji projektowej adekwatnej dla danego obiektu.
Dla potrzeb skutecznej ochrony zapewniamy nie tylko właściwy dla konkretnego miejsca system monitoringu, ale również profesjonalny montaż oraz obsługę serwisową.