INSTALACJE DOMOFONOWE

Niezależnie, czy mieszkamy w Toruniu czy w jakiejkolwiek innej miejscowości, każdy z nas ponad wszelką wątpliwość zwraca uwagę na wygodę miejsca zamieszkania, a przede wszystkim na bezpieczeństwo rodziny. Zwłaszcza w przypadku wizyt niekoniecznie proszonych gości ma to ogromne znaczenie. Funkcjonalność oraz możliwość weryfikacji osób odwiedzających jest bezsprzecznie domeną instalacji domofonowych montowanych nie tylko w obiektach wielorodzinnych, ale również we wszelkich budynkach wolnostojących. Faktem jest, że dla mieszkańców lub też pracowników tych ostatnich, montaż tego typu instalacji oznacza pełną kontrolę nad odwiedzinami, natomiast w sytuacji znacznej liczby użytkowników ta efektywność może być odrobinę mniejsza, chociażby z tytułu nieodpowiedzialnych zachowań. Nie zmienia to jednak ogromnego znaczenia montażu instalacji domofonowej w zakresie poprawy bezpieczeństwa oraz wyeliminowania dewastacji np. klatek schodowych.

Oferta efektywnej kontroli dostępu

W zależności od oczekiwań toruńskich inwestorów realizujemy różnorodne projekty instalacji domofonowych, poczynając od standardowych i na wideodomofonach oraz systemach cyfrowych kodowanych z możliwością zdalnego otwierania drzwi kończąc. W ramach szerokiej oferty zapewniamy profesjonalny ich montaż, konserwację, a także modernizację funkcjonujących i przestarzałych instalacji domofonowych. Co więcej, nasi specjaliści chętnie wspomogą w wyborze adekwatnego do potrzeb systemu.

Gdzie najczęściej montujemy instalacje domofonowe?

Z uwagi na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa osób, a także ochrony mienia wspomniane systemy instalujemy, m.in. w:

  • budynkach wielorodzinnych, również funkcjonujących w obrębie całego osiedla mieszkalnego,
  • domach wolnostojących,
  • różnorodnych podmiotach gospodarczych, w tym również obiektach o charakterze przemysłowym oraz komercyjnym (biurowce, lokale usługowe, galerie i sklepy handlowe, pensjonaty oraz motele i hotele),
  • kancelariach adwokackich i księgowo-podatkowych,
  • obiektach użyteczności publicznej.