MONTAŻ ANTENT TORUŃ - INSTALACJA TELEWIZYJNA NAZIEMNA I SATELITARNA

Jeszcze dekadę temu telewizja naziemna z zaledwie siedmioma programami nadawanymi w formie analogowej nie stanowiła konkurencji dla coraz bardziej popularnej w małych miejscowościach telewizji satelitarnej oraz tzw. kablówki w dużych miastach. Wejście w erę cyfrową zdecydowanie podniosło zainteresowanie naziemnym przekazem w systemie DVB-T, zwłaszcza że oferta programowa urosła do kilkudziesięciu programów, a możliwość z jej korzystania jest darmowa. Nieustanny rozwój technologiczny w każdym obszarze nadawania programów telewizyjnych to także wzrost wymagań w zakresie montażu dedykowanych instalacji oraz anten umożliwiających osiągnięcie najwyższej jakości obrazu i dźwięku, również dla wielu odbiorników w przypadku obiektów wielorodzinnych bądź dla kilku funkcjonujących w jednym gospodarstwie domowym.

Kompleksowa oferta dla klientów z Torunia

Innowacyjne technologie i wiele dziesiątków kanałów telewizyjnych charakteryzujących obecną telewizję nie wyczerpuje możliwości projektowanych i realizowanych przez nas instalacji wraz z niezbędnymi antenami. W zależności od oczekiwań inwestorów ich montaż może uwzględniać sygnały telewizji DVB-T, satelitarnej oraz kablowej z właściwym dla danego obiektu rozmieszczeniem i, co najważniejsze, bez obaw o uciążliwą modyfikację, gdy zajdzie taka konieczność. Co więcej, dla konkretnych wymagań instalacja może być zintegrowana nie tylko z internetem, ale również z systemem alarmowym i kompatybilnym dla niego smartfonem lub tabletem.

Profesjonalna instalacja telewizyjna

Dla inwestorów z Torunia proponujemy, m.in. optyczne instalacje TV wykorzystujące multiswiche (urządzenia do dystrybucji sygnału z telewizji naziemnej DVB-T i satelitarnej) oraz bezprzewodowe splitery (urządzenia do rozdziału uprawnień kart płatnych telewizji kodowanych). W przypadku tych pierwszych możliwe jest rozprowadzanie sygnałów na kilka odbiorników z jednej anteny. Natomiast splitery umożliwiają odbiór pełnego pakietu kanałów telewizyjnych i niezależne ich oglądanie na kilku odbiornikach, ale, co jest niezwykle ważne, w zakresie jednego abonamentu.